Omet i vés al contingutOmet i vés a la cercaOmet i vés al peu de pàgina
Nombre total de productes al carretó 0. Quantitat al carretó 0,00 €.Mínim: 35,00 €

Ordena

Filtra

Llista de productes

Fes clic aquí per veure el lot estalvi làctics -3- Pàgina de promoció
En oferta

LA FAGEDA Iogurt amb gust de maduixa

4 x 0.125kg(3,58 € per quilo)
1,79 €

LA FAGEDA Iogurt amb gust de llimona

4 x 0.125kg(3,58 € per quilo)
1,79 €

LA FAGEDA Iogurt amb gust de plàtan

4 x 0.125kg(3,58 € per quilo)
1,79 €

LA FAGEDA Iogurt amb gust de préssec

4 x 0.125kg(3,58 € per quilo)
1,79 €

ACTIVIA Iogurt amb coco

4 x 0.1kg(3,73 € per quilo)
1,49 €

ACTIVIA Iogurt amb maduixa

4 x 0.1kg(3,73 € per quilo)
1,49 €
Altres

GRANJA ARMENGOL Iogurt amb gust de maduixa Km0

0.125kg(3,52 € per quilo)
0,44 €

DANONE Iogurt amb gust de maduixa

4 x 0.12kg(2,08 € per quilo)
1,00 €

DANONE Iogurt amb gust de coco

4 x 0.12kg(2,08 € per quilo)
1,00 €

GERVAIS Iogurt amb gust de macedònia i maduixa

8 x 0.12kg(1,66 € per quilo)
1,59 €

DANONE Iogurt amb gust de macedònia

4 x 0.12kg(2,08 € per quilo)
1,00 €

ACTIVIA Iogurt cremós amb gust de de llima i llimona

4 x 0.115kg(5,20 € per quilo)
2,39 €

LA LECHERA Iogurt amb maduixes

2 x 0.125kg(5,56 € per quilo)
1,39 €

GERVAIS Iogurt amb gust de llimona

4 x 0.12kg(1,65 € per quilo)
0,79 €

DANONE Iogurt amb gust de llimona

4 x 0.12kg(2,08 € per quilo)
1,00 €

DANONE Iogurt amb gust de plàtan

4 x 0.12kg(2,08 € per quilo)
1,00 €

NESTLÉ YAOS Iogurt grec de llima i llimona

4 x 0.115L(3,46 € per litre)
1,59 €

YOPRO Postres làctic de vainilla

0.18kg(9,94 € per quilo)
1,79 €

GERVAIS Iogurt amb gust de maduixa

4 x 0.12kg(1,65 € per quilo)
0,79 €

YOPRO Postres làctic avena i xocolata

0.18kg(9,94 € per quilo)
1,79 €

LA FAGEDA Iogurt amb gust de fruites del bosc

4 x 0.125kg(3,98 € per quilo)
1,99 €

ACTIVIA Iogurt cremós amb gust de maduixa

4 x 0.115kg(5,20 € per quilo)
2,39 €

CAN CORDER Iogurt amb nabius km0

2 x 0.125kg(6,36 € per quilo)
1,59 €

CAN CORDER Iogurt amb llimona km0

2 x 0.125kg(6,36 € per quilo)
1,59 €