- Receptes
- Llom de porc a la sal
Compra els ingredients
Resultats de la cerca per a 500 g de llom de porc en una peça
- 0.28kg(11,25 € per quilo)Preu3,15 €
- 0.42kg(11,31 € per quilo)Preu4,75 €
- 0.4kg(11,99 € per quilo)Preu4,80 €valor aproximat
- 0.41kg(10,61 € per quilo)Preu4,35 €
- 0.7kg(9,99 € per quilo)Preu6,99 €
- 0.38kg(10,13 € per quilo)Preu3,85 €
- 0.425kg(12,45 € per quilo)Preu5,29 €
- 0.5kg(9,85 € per quilo)Preu4,93 €valor aproximat
Resultats de la cerca per a 4 patates
- 0.5kg(2,98 € per quilo)Preu1,49 €
- 2kg(1,70 € per quilo)Preu3,39 €
- 2kg(1,95 € per quilo)Preu3,89 €
- 4kg(1,12 € per quilo)Preu4,49 €
- 0.8kg(1,99 € per quilo)Preu1,59 €
- 2kg(1,90 € per quilo)Preu3,79 €
- 2kg(1,90 € per quilo)Preu3,79 €
Resultats de la cerca per a 2 cebes
- 1kg(1,59 € per quilo)Preu1,59 €
- (1,69 € per article)Preu1,69 €
- (0,69 € per article)Preu0,69 €
- (0,55 € per article)Preu0,55 €
- 2kg(1,60 € per quilo)Preu3,19 €
- 0.5kg(3,18 € per quilo)Preu1,59 €
- 1kg(2,99 € per quilo)Preu2,99 €
Resultats de la cerca per a 4 grans d'all
- 0.25kg(7,56 € per quilo)Preu1,89 €
- 0.17kg(12,88 € per quilo)Preu2,19 €
- 0.075kg(6,99 € per quilo)Preu0,52 €valor aproximat
- 0.12kg(24,92 € per quilo)Preu2,99 €
- 0.4kg(5,73 € per quilo)Preu2,29 €
- 0.1kg(14,90 € per quilo)Preu1,49 €
- 0.5kg(9,98 € per quilo)Preu4,99 €
- 0.055kg(18,00 € per quilo)Preu0,99 €
Resultats de la cerca per a 10 g de farigola
- (0,79 € per article)Preu0,79 €
Resultats de la cerca per a Oli d'oliva verge
- 1L(4,45 € per litre)Preu4,45 €
- 2L(4,45 € per litre)Preu8,90 €
- 1.5L(6,63 € per litre)Preu9,95 €
- 2L(9,48 € per litre)Preu18,95 €
- 3L(6,65 € per litre)Preu19,95 €
- 2L(9,98 € per litre)Preu19,95 €
- 5L(7,99 € per litre)Preu39,95 €
Resultats de la cerca per a 1 kg de sal gruixuda
- 2kg(0,70 € per quilo)Preu1,40 €
- 0.15kg(15,93 € per quilo)Preu2,39 €
- (1,15 € per article)Preu1,15 €
- 0.125kg(26,00 € per quilo)Preu3,25 €
- 0.125kg(30,32 € per quilo)Preu3,79 €
- 0.425kg(7,04 € per quilo)Preu2,99 €
- 0.25kg(7,20 € per quilo)Preu1,80 €
- 0.425kg(10,56 € per quilo)Preu4,49 €
Resultats de la cerca per a Sal
- 1kg(0,79 € per quilo)Preu0,79 €
- 1kg(0,40 € per quilo)Preu0,40 €
Resultats de la cerca per a Pebre negre
- (0,95 € per article)Preu0,95 €
- (1,59 € per article)Preu1,59 €
- 0.045kg(23,33 € per quilo)Preu1,05 €
- 0.04kg(39,75 € per quilo)Preu1,59 €
- 0.04kg(24,75 € per quilo)Preu0,99 €
- 0.18kg(33,28 € per quilo)Preu5,99 €
- 0.4kg(9,98 € per quilo)Preu3,99 €