- Receptes
- Plats base carn
- Xai al forn amb patates, ceba i tomàquets
Compra els ingredients
Resultats de la cerca per a 1 espatlla de xai
- 1kg(27,99 € per quilo)Preu27,99 €
- 0.45kg(29,99 € per quilo)Preu13,50 €valor aproximat
- 1kg(28,99 € per quilo)Preu28,99 €valor aproximat
- 4.25kg(9,41 € per quilo)Preu39,99 €
- 5.25kg(31,43 € per quilo)Preu165,00 €
Resultats de la cerca per a 700 g de patates
- 0.5kg(2,98 € per quilo)Preu1,49 €
- 2kg(1,70 € per quilo)Preu3,39 €
- 2kg(1,95 € per quilo)Preu3,89 €
- 4kg(1,12 € per quilo)Preu4,49 €
- 0.8kg(1,99 € per quilo)Preu1,59 €
- 2kg(1,90 € per quilo)Preu3,79 €
- 2kg(1,90 € per quilo)Preu3,79 €
Resultats de la cerca per a 1 ceba
- 1kg(1,59 € per quilo)Preu1,59 €
- (1,69 € per article)Preu1,69 €
- (0,69 € per article)Preu0,69 €
- (0,55 € per article)Preu0,55 €
- 2kg(1,60 € per quilo)Preu3,19 €
- 0.5kg(3,18 € per quilo)Preu1,59 €
- 1kg(2,99 € per quilo)Preu2,99 €
Resultats de la cerca per a 5 grans d'all
- 0.25kg(7,56 € per quilo)Preu1,89 €
- 0.17kg(12,88 € per quilo)Preu2,19 €
- 0.075kg(6,99 € per quilo)Preu0,52 €valor aproximat
- 0.12kg(24,92 € per quilo)Preu2,99 €
- 0.4kg(5,73 € per quilo)Preu2,29 €
- 0.1kg(14,90 € per quilo)Preu1,49 €
- 0.5kg(9,98 € per quilo)Preu4,99 €
- 0.055kg(18,00 € per quilo)Preu0,99 €
Resultats de la cerca per a Mig got d'aigua
- 5L(0,33 € per litre)Preu1,64 €
- 6 x 1.5L(0,19 € per litre)Preu1,74 €
- 5L(0,38 € per litre)Preu1,89 €
- 6 x 1.5L(0,23 € per litre)Preu2,10 €
- 6.25L(0,40 € per litre)Preu2,49 €
- 6 x 1.5L(0,46 € per litre)Preu4,14 €
- 6 x 1.5L(0,50 € per litre)Preu4,50 €
- 6 x 1.5L(0,51 € per litre)Preu4,62 €
Resultats de la cerca per a 25 ml de vinagre
- 1L(0,65 € per litre)Preu0,65 €
- 1L(0,99 € per litre)Preu0,99 €
- 0.25L(5,16 € per litre)Preu1,29 €
- 1L(0,90 € per litre)Preu0,90 €
- 0.25L(7,96 € per litre)Preu1,99 €
- 2L(0,62 € per litre)Preu1,24 €
- 0.25L(9,00 € per litre)Preu2,25 €
- 0.5L(1,10 € per litre)Preu0,55 €
Resultats de la cerca per a Fulles de romaní fresques
- 0.025kg(33,60 € per quilo)Preu0,84 €
- (1,89 € per article)Preu1,89 €
- 0.12kg(16,25 € per quilo)Preu1,95 €
- 0.03kg(49,67 € per quilo)Preu1,49 €
- 0.25L(7,96 € per litre)Preu1,99 €
- 0.25kg(13,00 € per quilo)Preu3,25 €
- 0.3kg(9,63 € per quilo)Preu2,89 €
Resultats de la cerca per a Oli d'oliva verge
- 1L(4,45 € per litre)Preu4,45 €
- 2L(4,45 € per litre)Preu8,90 €
- 1.5L(6,63 € per litre)Preu9,95 €
- 2L(9,48 € per litre)Preu18,95 €
- 3L(6,65 € per litre)Preu19,95 €
- 2L(9,98 € per litre)Preu19,95 €
- 5L(7,99 € per litre)Preu39,95 €
Resultats de la cerca per a Sal
- 1kg(0,79 € per quilo)Preu0,79 €
- 1kg(0,40 € per quilo)Preu0,40 €
Resultats de la cerca per a Pebre negre
- (0,95 € per article)Preu0,95 €
- (1,59 € per article)Preu1,59 €
- 0.045kg(23,33 € per quilo)Preu1,05 €
- 0.04kg(39,75 € per quilo)Preu1,59 €
- 0.04kg(24,75 € per quilo)Preu0,99 €
- 0.18kg(33,28 € per quilo)Preu5,99 €
- 0.4kg(9,98 € per quilo)Preu3,99 €