- Receptes
- Xai a la planxa amb marinada picant
Compra els ingredients
Resultats de la cerca per a 700 g de costelles de xai
- 0.36kg(39,97 € per quilo)Preu14,39 €
- 0.5kg(24,50 € per quilo)Preu12,25 €
- 0.5kg(29,50 € per quilo)Preu14,75 €
- 0.85kg(25,87 € per quilo)Preu21,99 €
- 0.36kg(41,99 € per quilo)Preu15,12 €valor aproximat
- 0.65kg(38,99 € per quilo)Preu25,34 €valor aproximat
- 0.3kg(35,99 € per quilo)Preu10,80 €valor aproximat
- 0.85kg(22,99 € per quilo)Preu19,54 €valor aproximat
Resultats de la cerca per a Oli d'oliva verge
- 1L(4,45 € per litre)Preu4,45 €
- 2L(4,45 € per litre)Preu8,90 €
- 1.5L(6,63 € per litre)Preu9,95 €
- 2L(9,48 € per litre)Preu18,95 €
- 3L(6,65 € per litre)Preu19,95 €
- 2L(9,98 € per litre)Preu19,95 €
- 5L(7,99 € per litre)Preu39,95 €
Resultats de la cerca per a Sal
- 1kg(0,79 € per quilo)Preu0,79 €
- 1kg(0,40 € per quilo)Preu0,40 €
Resultats de la cerca per a Pebre negre
- (0,95 € per article)Preu0,95 €
- (1,59 € per article)Preu1,59 €
- 0.045kg(23,33 € per quilo)Preu1,05 €
- 0.04kg(39,75 € per quilo)Preu1,59 €
- 0.04kg(24,75 € per quilo)Preu0,99 €
- 0.18kg(33,28 € per quilo)Preu5,99 €
- 0.4kg(9,98 € per quilo)Preu3,99 €
Resultats de la cerca per a Pebre vermell picant
- (0,79 € per article)Preu0,79 €
- 0.075kg(39,87 € per quilo)Preu2,99 €
- 0.15kg(10,60 € per quilo)Preu1,59 €
- 0.15kg(17,93 € per quilo)Preu2,69 €