- Receptes
- Wok de Pollastre
Compra els ingredients
Resultats de la cerca per a 800 g de pit de pollastre
- 0.45kg(9,76 € per quilo)Preu4,39 €
- 0.4kg(11,38 € per quilo)Preu4,55 €
- 1kg(8,25 € per quilo)Preu8,25 €
- 0.4kg(11,23 € per quilo)Preu4,49 €
- 0.7kg(9,21 € per quilo)Preu6,45 €
- 0.85kg(7,39 € per quilo)Preu6,28 €valor aproximat
- 0.4kg(8,49 € per quilo)Preu3,40 €valor aproximat
- 0.39kg(10,74 € per quilo)Preu4,19 €
Resultats de la cerca per a 1 ceba dolça
- (0,69 € per article)Preu0,69 €
- (0,55 € per article)Preu0,55 €
- (1,69 € per article)Preu1,69 €
- 0.45kg(2,22 € per quilo)Preu1,00 €
- 2kg(1,60 € per quilo)Preu3,19 €
- 0.1kg(11,90 € per quilo)Preu1,19 €
Resultats de la cerca per a 1 pebrot vermell
- (1,29 € per article)Preu1,29 €
- 0.5kg(4,30 € per quilo)Preu2,15 €
- 0.36kg(2,99 € per quilo)Preu1,08 €valor aproximat
- 0.4kg(7,48 € per quilo)Preu2,99 €
- 0.3kg(7,63 € per quilo)Preu2,29 €
Resultats de la cerca per a 1 pebrot verd
- (0,39 € per article)Preu0,39 €
- 0.5kg(4,30 € per quilo)Preu2,15 €
- 0.17kg(2,49 € per quilo)Preu0,42 €valor aproximat
Resultats de la cerca per a 1 pastanaga
- 0.5kg(1,58 € per quilo)Preu0,79 €
- 0.7kg(2,84 € per quilo)Preu1,99 €
- 0.75kg(2,65 € per quilo)Preu1,99 €
- 0.165kg(12,67 € per quilo)Preu2,09 €
- 0.25kg(7,96 € per quilo)Preu1,99 €
- 0.125kg(1,39 € per quilo)Preu0,17 €valor aproximat
- 0.45kg(2,78 € per quilo)Preu1,25 €
- 0.18kg(5,50 € per quilo)Preu0,99 €
Resultats de la cerca per a 1 gra d'all
- 0.25kg(7,56 € per quilo)Preu1,89 €
- 0.17kg(12,88 € per quilo)Preu2,19 €
- 0.075kg(6,99 € per quilo)Preu0,52 €valor aproximat
- 0.12kg(24,92 € per quilo)Preu2,99 €
- 0.4kg(5,73 € per quilo)Preu2,29 €
- 0.1kg(14,90 € per quilo)Preu1,49 €
- 0.5kg(9,98 € per quilo)Preu4,99 €
- 0.055kg(18,00 € per quilo)Preu0,99 €
Resultats de la cerca per a 1 cullerada de sèsam torrat
- 0.25kg(11,00 € per quilo)Preu2,75 €
- 0.125kg(15,92 € per quilo)Preu1,99 €
- 0.2kg(11,95 € per quilo)Preu2,39 €
- 0.225kg(6,00 € per quilo)Preu1,35 €
- 0.18kg(4,22 € per quilo)Preu0,76 €
- 0.06kg(19,83 € per quilo)Preu1,19 €
Resultats de la cerca per a 1 cullerada de salsa de soja
- 0.25L(19,96 € per litre)Preu4,99 €
- 0.25L(6,60 € per litre)Preu1,65 €
- 0.15L(18,60 € per litre)Preu2,79 €
- 0.25L(19,56 € per litre)Preu4,89 €
- 1L(10,99 € per litre)Preu10,99 €
- 0.25L(9,00 € per litre)Preu2,25 €
- 0.15L(19,93 € per litre)Preu2,99 €
- 0.25L(21,96 € per litre)Preu5,49 €
Resultats de la cerca per a 1 culleradeta de gingebre ratllat (opcional)
- 0.15kg(13,27 € per quilo)Preu1,99 €
- 0.035kg(27,14 € per quilo)Preu0,95 €
- 0.1kg(5,99 € per quilo)Preu0,60 €valor aproximat
- 0.08kg(36,88 € per quilo)Preu2,95 €
- 0.1kg(13,50 € per quilo)Preu1,35 €
- 0.2kg(19,95 € per quilo)Preu3,99 €
- 20 per paquet(0,15 € per article)Preu2,99 €
Resultats de la cerca per a Oli d'oliva verge
- 1L(4,45 € per litre)Preu4,45 €
- 2L(4,45 € per litre)Preu8,90 €
- 1.5L(6,63 € per litre)Preu9,95 €
- 2L(9,48 € per litre)Preu18,95 €
- 3L(6,65 € per litre)Preu19,95 €
- 2L(9,98 € per litre)Preu19,95 €
- 5L(7,99 € per litre)Preu39,95 €
Resultats de la cerca per a Sal
- 1kg(0,79 € per quilo)Preu0,79 €
- 1kg(0,40 € per quilo)Preu0,40 €
Resultats de la cerca per a Pebre negre
- (0,95 € per article)Preu0,95 €
- (1,59 € per article)Preu1,59 €
- 0.045kg(23,33 € per quilo)Preu1,05 €
- 0.04kg(39,75 € per quilo)Preu1,59 €
- 0.04kg(24,75 € per quilo)Preu0,99 €
- 0.18kg(33,28 € per quilo)Preu5,99 €
- 0.4kg(9,98 € per quilo)Preu3,99 €