- Receptes
- Plats base carn
- Truita de botifarra negra, botifarra d’ou i alls tendres
Compra els ingredients
Resultats de la cerca per a 100 grams de cansalada curada tallada a daus petits
- 100g(24,90 € per quilo)Preu2,49 €
- 400g(17,48 € per quilo)Preu6,99 €
- 100g(19,90 € per quilo)Preu1,99 €
- 150g(18,75 € per quilo)Preu2,81 €valor aproximat
Resultats de la cerca per a 250 grams de botifarra negra, pelada i tallada a daus petits
- 250g(14,60 € per quilo)Preu3,65 €
- 0.24kg(8,75 € per quilo)Preu2,10 €
- 0.27kg(8,75 € per quilo)Preu2,36 €valor aproximat
- 270g(13,30 € per quilo)Preu3,59 €
- 300g(14,97 € per quilo)Preu4,49 €
Resultats de la cerca per a 250 grams de botifarra d'ou, pelada i tallada a daus petits
- 250g(15,16 € per quilo)Preu3,79 €
- 250g(19,96 € per quilo)Preu4,99 €
- 270g(14,78 € per quilo)Preu3,99 €
Resultats de la cerca per a 3 alls tendres
- 0.3kg(6,63 € per quilo)Preu1,99 €
- 0.2kg(12,45 € per quilo)Preu2,49 €
- 0.17kg(12,88 € per quilo)Preu2,19 €
- 1kg(1,59 € per quilo)Preu1,59 €
Resultats de la cerca per a 8 ous
- 12 per paquet(3,05 € per una dotzena)Preu3,05 €
- 10 per paquet(5,82 € per una dotzena)Preu4,85 €
- 6 per paquet(3,98 € per una dotzena)Preu1,99 €
- 12 per paquet(2,85 € per una dotzena)Preu2,85 €
- 6 per paquet(5,90 € per una dotzena)Preu2,95 €
- 6 per paquet(3,60 € per una dotzena)Preu1,80 €
- 12 per paquet(3,05 € per una dotzena)Preu3,05 €
- 10 per paquet(4,38 € per una dotzena)Preu3,65 €
Resultats de la cerca per a 15 fulles de julivert
- (0,95 € per article)Preu0,95 €
- (0,79 € per article)Preu0,79 €
- 0.04kg(21,25 € per quilo)Preu0,85 €
- 0.1kg(8,90 € per quilo)Preu0,89 €
- 0.1kg(14,90 € per quilo)Preu1,49 €
- 0.075kg(19,87 € per quilo)Preu1,49 €
Resultats de la cerca per a 1 manat petit de cibulet
- 0.03kg(49,67 € per quilo)Preu1,49 €
- 0.03kg(49,67 € per quilo)Preu1,49 €
Resultats de la cerca per a 1 pa rústic de pagès tallat en llesques
- 0.4kg(7,98 € per quilo)Preu3,19 €
- 0.4kg(7,98 € per quilo)Preu3,19 €
- 0.45kg(7,09 € per quilo)Preu3,19 €
- 0.3kg(4,30 € per quilo)Preu1,29 €
- 0.18kg(13,56 € per quilo)Preu2,44 €
- 0.4kg(3,73 € per quilo)Preu1,49 €
Resultats de la cerca per a 3 tomàquets
- 0.5kg(5,78 € per quilo)Preu2,89 €
- (0,35 € per article)Preu0,35 €
- 0.25kg(6,76 € per quilo)Preu1,69 €
- (0,54 € per article)Preu0,54 €
- (1,69 € per article)Preu1,69 €
- 0.6kg(4,82 € per quilo)Preu2,89 €
- 0.25kg(7,16 € per quilo)Preu1,79 €
- (1,19 € per article)Preu1,19 €
Resultats de la cerca per a Sal
- 1kg(0,40 € per quilo)Preu0,40 €
- 1kg(0,85 € per quilo)Preu0,85 €
- 1kg(0,79 € per quilo)Preu0,79 €
- 0.125kg(7,92 € per quilo)Preu0,99 €
- (1,15 € per article)Preu1,15 €
- 2kg(0,70 € per quilo)Preu1,40 €
Resultats de la cerca per a Oli d'oliva
- 1L(3,70 € per litre)Preu3,70 €
- 1L(4,45 € per litre)Preu4,45 €
- 2L(3,70 € per litre)Preu7,40 €
- 2L(4,45 € per litre)Preu8,90 €
- 1L(5,15 € per litre)Preu5,15 €
- 0.75L(7,33 € per litre)Preu5,50 €
- 3L(4,27 € per litre)Preu12,80 €