- Receptes
- Remenat d'alls tendres amb botifarró de ceba
Compra els ingredients
Resultats de la cerca per a 1 botifarró amb ceba
- 0.24kg(8,75 € per quilo)Preu2,10 €
- 0.5kg(8,90 € per quilo)Preu4,45 €
- 0.7kg(9,41 € per quilo)Preu6,59 €
- 3 x 66.667g(12,45 € per quilo)Preu2,49 €
- 325g(10,95 € per quilo)Preu3,56 €valor aproximat
Resultats de la cerca per a 1 manat d'alls tendres
- 0.3kg(6,63 € per quilo)Preu1,99 €
- 0.2kg(12,45 € per quilo)Preu2,49 €
- 0.17kg(12,88 € per quilo)Preu2,19 €
- 0.45kg(6,44 € per quilo)Preu2,90 €
- (0,55 € per article)Preu0,55 €
- 1kg(1,59 € per quilo)Preu1,59 €
Resultats de la cerca per a 2 ous
- 12 per paquet(3,05 € per una dotzena)Preu3,05 €
- 10 per paquet(5,82 € per una dotzena)Preu4,85 €
- 6 per paquet(3,98 € per una dotzena)Preu1,99 €
- 12 per paquet(2,85 € per una dotzena)Preu2,85 €
- 6 per paquet(5,90 € per una dotzena)Preu2,95 €
- 6 per paquet(3,60 € per una dotzena)Preu1,80 €
- 12 per paquet(3,05 € per una dotzena)Preu3,05 €
- 10 per paquet(4,38 € per una dotzena)Preu3,65 €
Resultats de la cerca per a Oli d'oliva verge extra
- 1L(4,45 € per litre)Preu4,45 €
- 3L(4,27 € per litre)Preu12,80 €
- 1.5L(6,63 € per litre)Preu9,95 €
- 5L(7,99 € per litre)Preu39,95 €
- 2L(4,45 € per litre)Preu8,90 €
- 2L(9,48 € per litre)Preu18,95 €
- 0.75L(7,33 € per litre)Preu5,50 €
- 3L(6,65 € per litre)Preu19,95 €
Resultats de la cerca per a Sal
- 1kg(0,79 € per quilo)Preu0,79 €
- 1kg(0,40 € per quilo)Preu0,40 €