- Receptes
- Plats base fruita
- Pastís de fruites i ricotta
Compra els ingredients
Resultats de la cerca per a 1 làmina de base de pasta de full
- 0.23kg(4,78 € per quilo)Preu1,10 €
- 0.26kg(7,19 € per quilo)Preu1,87 €
- 0.35kg(8,43 € per quilo)Preu2,95 €
- 0.23kg(10,22 € per quilo)Preu2,35 €
Resultats de la cerca per a 2 pomes
- 1.5kg(1,86 € per quilo)Preu2,79 €
- 1.5kg(1,90 € per quilo)Preu2,85 €
- (0,44 € per article)Preu0,44 €
- (0,69 € per article)Preu0,69 €
- (0,59 € per article)Preu0,59 €
- (0,45 € per article)Preu0,45 €
Resultats de la cerca per a 2 peres
- (0,59 € per article)Preu0,59 €
- 0.5kg(3,58 € per quilo)Preu1,79 €
- 1.5kg(2,39 € per quilo)Preu3,59 €
- (0,59 € per article)Preu0,59 €
- 0.19kg(2,59 € per quilo)Preu0,49 €valor aproximat
- (0,85 € per article)Preu0,85 €
- (0,44 € per article)Preu0,44 €
Resultats de la cerca per a 1 cullerada de panses
- 0.2kg(7,20 € per quilo)Preu1,44 €
- 0.12kg(16,58 € per quilo)Preu1,99 €
- 0.12kg(9,42 € per quilo)Preu1,13 €
- 0.225kg(3,78 € per quilo)Preu0,85 €
- 0.4kg(5,73 € per quilo)Preu2,29 €
Resultats de la cerca per a 1 cullerada de nabius vermells dessecats
- 0.2kg(11,45 € per quilo)Preu2,29 €
Resultats de la cerca per a fruita variada al gust
- 0.8kg(1,69 € per quilo)Preu1,35 €
- 0.17kg(15,00 € per quilo)Preu2,55 €
- 2 per paquet(1,40 € per article)Preu2,79 €
- 0.475kg(7,35 € per quilo)Preu3,49 €
- 0.125kg(15,92 € per quilo)Preu1,99 €
- (3,99 € per article)Preu3,99 €
- (3,79 € per article)Preu3,79 €
- 0.25kg(9,56 € per quilo)Preu2,39 €
Resultats de la cerca per a 200 g de formatge ricotta
- 0.25kg(7,56 € per quilo)Preu1,89 €
Resultats de la cerca per a 50 ml de llet de civada
- 6 x 1L(0,95 € per litre)Preu5,70 €
- 1L(0,95 € per litre)Preu0,95 €
- 1L(1,65 € per litre)Preu1,65 €
- 6 x 1L(1,65 € per litre)Preu9,90 €
- 1L(0,80 € per litre)Preu0,80 €
- 1L(1,20 € per litre)Preu1,20 €
Resultats de la cerca per a 1 cullerada de mel
- 0.5kg(5,90 € per quilo)Preu2,95 €
- 0.5kg(7,70 € per quilo)Preu3,85 €
- 0.5kg(9,98 € per quilo)Preu4,99 €
- 1kg(4,39 € per quilo)Preu4,39 €
- 0.35kg(9,29 € per quilo)Preu3,25 €
- 0.5kg(12,98 € per quilo)Preu6,49 €
- 0.5kg(5,90 € per quilo)Preu2,95 €
- 0.5kg(11,98 € per quilo)Preu5,99 €
Resultats de la cerca per a 1 ou
- 12 per paquet(3,45 € per una dotzena)Preu3,45 €
- 10 per paquet(5,99 € per una dotzena)Preu4,99 €
- 6 per paquet(4,60 € per una dotzena)Preu2,30 €
- 12 per paquet(3,25 € per una dotzena)Preu3,25 €
- 6 per paquet(5,98 € per una dotzena)Preu2,99 €
- 12 per paquet(3,45 € per una dotzena)Preu3,45 €
- 6 per paquet(3,70 € per una dotzena)Preu1,85 €
- 10 per paquet(4,62 € per una dotzena)Preu3,85 €
Resultats de la cerca per a 1 culleradeta d'extracte de vainillla
No hem trobat cap producte
Resultats de la cerca per a 1 llima
- 0.35kg(4,26 € per quilo)Preu1,49 €
- 0.09kg(4,15 € per quilo)Preu0,37 €valor aproximat
- (0,45 € per article)Preu0,45 €
- 1kg(2,25 € per quilo)Preu2,25 €
- 0.28L(4,96 € per litre)Preu1,39 €