- Receptes
- Llaminera amb castanyes
Compra els ingredients
Resultats de la cerca per a 2 llamineres de porc
No hem trobat cap producte
Resultats de la cerca per a 300 grams de castanyes
- 0.15kg(23,27 € per quilo)Preu3,49 €
- 0.39kg(11,00 € per quilo)Preu4,29 €
- 0.46kg(28,15 € per quilo)Preu12,95 €
- (4,99 € per article)Preu4,99 €
- (7,95 € per article)Preu7,95 €
- (9,95 € per article)Preu9,95 €
- (10,95 € per article)Preu10,95 €
Resultats de la cerca per a 1 ceba
- 1kg(1,59 € per quilo)Preu1,59 €
- (0,69 € per article)Preu0,69 €
- (0,55 € per article)Preu0,55 €
- (1,69 € per article)Preu1,69 €
- 0.45kg(2,22 € per quilo)Preu1,00 €
- 2kg(1,60 € per quilo)Preu3,19 €
- 0.1kg(11,90 € per quilo)Preu1,19 €
Resultats de la cerca per a 6 alls
- 0.25kg(7,56 € per quilo)Preu1,89 €
- 0.17kg(12,88 € per quilo)Preu2,19 €
- 0.12kg(24,92 € per quilo)Preu2,99 €
- 0.4kg(5,73 € per quilo)Preu2,29 €
- 0.1kg(14,90 € per quilo)Preu1,49 €
- 0.5kg(9,98 € per quilo)Preu4,99 €
- 0.055kg(18,00 € per quilo)Preu0,99 €
Resultats de la cerca per a 1 raig de conyac
- 0.7L(53,71 € per litre)Preu37,60 €
- 0.7L(21,36 € per litre)Preu14,95 €
- 0.7L(18,07 € per litre)Preu12,65 €
Resultats de la cerca per a 1 tomàquet
- 0.5kg(5,78 € per quilo)Preu2,89 €
- (0,35 € per article)Preu0,35 €
- 0.25kg(6,76 € per quilo)Preu1,69 €
- (0,54 € per article)Preu0,54 €
- (1,69 € per article)Preu1,69 €
- 0.6kg(4,82 € per quilo)Preu2,89 €
- (1,19 € per article)Preu1,19 €
Resultats de la cerca per a Oli d'oliva verge
- 1L(4,45 € per litre)Preu4,45 €
- 2L(4,45 € per litre)Preu8,90 €
- 1.5L(6,63 € per litre)Preu9,95 €
- 2L(9,48 € per litre)Preu18,95 €
- 3L(6,65 € per litre)Preu19,95 €
- 2L(9,98 € per litre)Preu19,95 €
- 5L(7,99 € per litre)Preu39,95 €
Resultats de la cerca per a Herbes aromàtiques
- 0.03kg(49,67 € per quilo)Preu1,49 €
- (0,79 € per article)Preu0,79 €
- (0,79 € per article)Preu0,79 €
- (0,79 € per article)Preu0,79 €
- 0.03kg(49,67 € per quilo)Preu1,49 €
- 0.04kg(21,25 € per quilo)Preu0,85 €
- 0.03kg(49,67 € per quilo)Preu1,49 €
- 0.03kg(49,67 € per quilo)Preu1,49 €
Resultats de la cerca per a Pebre negre
- (0,95 € per article)Preu0,95 €
- (1,59 € per article)Preu1,59 €
- 0.045kg(23,33 € per quilo)Preu1,05 €
- 0.04kg(39,75 € per quilo)Preu1,59 €
- 0.04kg(24,75 € per quilo)Preu0,99 €
- 0.18kg(33,28 € per quilo)Preu5,99 €
- 0.4kg(9,98 € per quilo)Preu3,99 €
Resultats de la cerca per a Sal
- 1kg(0,40 € per quilo)Preu0,40 €
- 1kg(0,79 € per quilo)Preu0,79 €