- Receptes
- Totes les col·leccions
- Postres
- Lioneses de nata amb salsa de xocolata
Compra els ingredients
Resultats de la cerca per a 90 g de mantega
- 0.25kg(14,60 € per quilo)Preu3,65 €
- 0.25kg(15,96 € per quilo)Preu3,99 €
- 0.125kg(19,12 € per quilo)Preu2,39 €
- 0.25kg(15,00 € per quilo)Preu3,75 €
- 0.235kg(14,85 € per quilo)Preu3,49 €
- 0.2kg(19,25 € per quilo)Preu3,85 €
- 0.25kg(14,20 € per quilo)Preu3,55 €
- 0.125kg(15,92 € per quilo)Preu1,99 €
Resultats de la cerca per a 350 ml d'aigua
- 5L(0,30 € per litre)Preu1,49 €
- 6 x 1.5L(0,18 € per litre)Preu1,62 €
- 5L(0,37 € per litre)Preu1,85 €
- 6 x 1.5L(0,45 € per litre)Preu4,02 €
- 6.25L(0,37 € per litre)Preu2,29 €
- 6 x 1.5L(0,49 € per litre)Preu4,44 €
- 6 x 1.5L(0,23 € per litre)Preu2,10 €
- 6 x 1.5L(0,39 € per litre)Preu3,54 €
Resultats de la cerca per a 105 g de farina
- 1kg(0,72 € per quilo)Preu0,72 €
- 1kg(1,65 € per quilo)Preu1,65 €
- 1kg(1,45 € per quilo)Preu1,45 €
- 1kg(1,89 € per quilo)Preu1,89 €
- 1kg(0,95 € per quilo)Preu0,95 €
- 1kg(1,69 € per quilo)Preu1,69 €
- 0.5kg(3,54 € per quilo)Preu1,77 €
- 1kg(1,85 € per quilo)Preu1,85 €
Resultats de la cerca per a 500 g de nata per muntar
- 0.5L(5,70 € per litre)Preu2,85 €
- 0.2L(7,45 € per litre)Preu1,49 €
- 1L(5,10 € per litre)Preu5,10 €
- 0.2L(10,75 € per litre)Preu2,15 €
- 0.03kg(49,67 € per quilo)Preu1,49 €
Resultats de la cerca per a 120 grams de sucre de llustre
- 0.4kg(5,23 € per quilo)Preu2,09 €
Resultats de la cerca per a 50 g de cacau en pols sense sucre
- 0.25kg(19,96 € per quilo)Preu4,99 €
- 0.25kg(16,60 € per quilo)Preu4,15 €
- 0.25kg(25,00 € per quilo)Preu6,25 €
- 0.36kg(8,75 € per quilo)Preu3,15 €
- 0.3kg(14,63 € per quilo)Preu4,39 €
Resultats de la cerca per a 2 cullerades de sucre
- 1kg(1,00 € per quilo)Preu1,00 €
- 1kg(1,10 € per quilo)Preu1,10 €
- 50 x 0.007kg(4,43 € per quilo)Preu1,55 €
- 1kg(1,85 € per quilo)Preu1,85 €
- 50 x 0.001kg(32,00 € per quilo)Preu1,60 €
- 0.5kg(2,98 € per quilo)Preu1,49 €
- 0.725kg(4,12 € per quilo)Preu2,99 €
Resultats de la cerca per a 3 ous
- 12 per paquet(0,25 € per article)Preu2,95 €
- 10 per paquet(0,45 € per article)Preu4,45 €
- 6 per paquet(0,33 € per article)Preu1,99 €
- 12 per paquet(0,23 € per article)Preu2,75 €
- 6 per paquet(0,44 € per article)Preu2,65 €
- 6 per paquet(0,37 € per article)Preu2,19 €
- 6 per paquet(0,37 € per article)Preu2,19 €
- 12 per paquet(0,25 € per article)Preu2,95 €
Resultats de la cerca per a Sal
- 1kg(0,79 € per quilo)Preu0,79 €
- 0.25kg(2,48 € per quilo)Preu0,62 €
- 1kg(0,40 € per quilo)Preu0,40 €