- Receptes
- Plats base carn
- Espatlla de cabrit al forn
Compra els ingredients
Resultats de la cerca per a 2 espatlles de cabrit
- 0.45kg(37,99 € per quilo)Preu17,10 €valor aproximat
Resultats de la cerca per a 2 cebes
- 1kg(1,59 € per quilo)Preu1,59 €
- (1,69 € per article)Preu1,69 €
- (0,69 € per article)Preu0,69 €
- (0,55 € per article)Preu0,55 €
- 2kg(1,60 € per quilo)Preu3,19 €
- 0.5kg(3,18 € per quilo)Preu1,59 €
- 1kg(2,99 € per quilo)Preu2,99 €
Resultats de la cerca per a 3 tomàquets de sucar
- 0.5kg(5,78 € per quilo)Preu2,89 €
- (0,35 € per article)Preu0,35 €
- (1,69 € per article)Preu1,69 €
- 0.6kg(4,82 € per quilo)Preu2,89 €
Resultats de la cerca per a 4 patates
- 2kg(1,70 € per quilo)Preu3,39 €
- 2kg(1,95 € per quilo)Preu3,89 €
- 4kg(1,12 € per quilo)Preu4,49 €
- (0,49 € per article)Preu0,49 €
- 3kg(1,90 € per quilo)Preu5,69 €
- 2kg(2,35 € per quilo)Preu4,69 €
Resultats de la cerca per a 1 got de brou de verdures
- 1L(0,95 € per litre)Preu0,95 €
- 1L(3,59 € per litre)Preu3,59 €
- 2 x 1L(2,20 € per litre)Preu4,39 €
- 0.12kg(15,42 € per quilo)Preu1,85 €
- 0.12kg(7,08 € per quilo)Preu0,85 €
- 1L(5,35 € per litre)Preu5,35 €
Resultats de la cerca per a 1 got de conyac
- 0.7L(53,71 € per litre)Preu37,60 €
- 1L(9,49 € per litre)Preu9,49 €
- 0.7L(21,36 € per litre)Preu14,95 €
- 0.7L(18,07 € per litre)Preu12,65 €
- 1L(9,49 € per litre)Preu9,49 €
Resultats de la cerca per a Oli d'oliva verge extra
- 1L(4,45 € per litre)Preu4,45 €
- 3L(4,27 € per litre)Preu12,80 €
- 1.5L(6,63 € per litre)Preu9,95 €
- 5L(7,99 € per litre)Preu39,95 €
- 2L(4,45 € per litre)Preu8,90 €
- 2L(9,48 € per litre)Preu18,95 €
- 0.75L(7,33 € per litre)Preu5,50 €
- 3L(6,65 € per litre)Preu19,95 €
Resultats de la cerca per a Sal
- 1kg(0,40 € per quilo)Preu0,40 €
- 1kg(0,85 € per quilo)Preu0,85 €
- 1kg(0,79 € per quilo)Preu0,79 €
- 0.125kg(7,92 € per quilo)Preu0,99 €
- (1,15 € per article)Preu1,15 €
- 2kg(0,70 € per quilo)Preu1,40 €
Resultats de la cerca per a Pebre
- (1,59 € per article)Preu1,59 €
- 0.045kg(23,33 € per quilo)Preu1,05 €
- 0.045kg(17,56 € per quilo)Preu0,79 €
- 0.028kg(35,36 € per quilo)Preu0,99 €
- (0,79 € per article)Preu0,79 €
- (1,19 € per article)Preu1,19 €
- (5,95 € per article)Preu5,95 €