- Receptes
- Plats base carn
- Costelles de porc caramel·litzades
Compra els ingredients
Resultats de la cerca per a 1 costella de porc
- 0.49kg(11,53 € per quilo)Preu5,65 €
- 0.55kg(8,64 € per quilo)Preu4,75 €
- 0.5kg(9,59 € per quilo)Preu4,80 €valor aproximat
- 0.35kg(10,99 € per quilo)Preu3,85 €valor aproximat
- 0.8kg(5,99 € per quilo)Preu4,79 €valor aproximat
- 0.6kg(11,49 € per quilo)Preu6,89 €valor aproximat
- 0.55kg(10,45 € per quilo)Preu5,75 €valor aproximat
- 0.8kg(10,49 € per quilo)Preu8,39 €valor aproximat
Resultats de la cerca per a 1 bròcoli
- (1,69 € per article)Preu1,69 €
- 0.4kg(4,98 € per quilo)Preu1,99 €
- 0.23kg(7,35 € per quilo)Preu1,69 €
- 0.5kg(4,98 € per quilo)Preu2,49 €
Resultats de la cerca per a 1 cap d'alls
- 0.25kg(7,56 € per quilo)Preu1,89 €
- 0.17kg(12,88 € per quilo)Preu2,19 €
- 0.075kg(6,99 € per quilo)Preu0,52 €valor aproximat
- 0.12kg(24,92 € per quilo)Preu2,99 €
- 0.4kg(5,73 € per quilo)Preu2,29 €
- 0.5kg(9,98 € per quilo)Preu4,99 €
- 0.055kg(18,00 € per quilo)Preu0,99 €
Resultats de la cerca per a 1 taronja
- 2kg(1,95 € per quilo)Preu3,89 €
Resultats de la cerca per a 150 ml de vi blanc
- 1L(0,95 € per litre)Preu0,95 €
- 0.75L(2,80 € per litre)Preu2,10 €
- 0.75L(7,05 € per litre)Preu5,29 €
- 0.75L(6,60 € per litre)Preu4,95 €
- 0.75L(5,27 € per litre)Preu3,95 €
Resultats de la cerca per a 35 g de mel
- 0.49kg(11,82 € per quilo)Preu5,79 €
- 0.98kg(13,21 € per quilo)Preu12,95 €
- 0.5kg(6,40 € per quilo)Preu3,20 €
- 1kg(5,00 € per quilo)Preu5,00 €
- 0.5kg(13,90 € per quilo)Preu6,95 €
Resultats de la cerca per a Romaní
- 0.025kg(33,60 € per quilo)Preu0,84 €
- (1,89 € per article)Preu1,89 €
- 0.12kg(16,25 € per quilo)Preu1,95 €
- 0.03kg(49,67 € per quilo)Preu1,49 €
- 0.25L(7,96 € per litre)Preu1,99 €
- 0.25kg(13,00 € per quilo)Preu3,25 €
- 0.3kg(9,63 € per quilo)Preu2,89 €
Resultats de la cerca per a Oli d'oliva
- 1L(3,70 € per litre)Preu3,70 €
- 1L(4,45 € per litre)Preu4,45 €
- 2L(3,70 € per litre)Preu7,40 €
- 2L(4,45 € per litre)Preu8,90 €
- 1L(5,15 € per litre)Preu5,15 €
- 0.75L(7,33 € per litre)Preu5,50 €
- 3L(4,27 € per litre)Preu12,80 €
Resultats de la cerca per a Sal
- 1kg(0,79 € per quilo)Preu0,79 €
- 1kg(0,40 € per quilo)Preu0,40 €
Resultats de la cerca per a Pebre negre
- (0,95 € per article)Preu0,95 €
- (1,59 € per article)Preu1,59 €
- 0.045kg(23,33 € per quilo)Preu1,05 €
- 0.04kg(39,75 € per quilo)Preu1,59 €
- 0.04kg(24,75 € per quilo)Preu0,99 €
- 0.18kg(33,28 € per quilo)Preu5,99 €
- 0.4kg(9,98 € per quilo)Preu3,99 €