- Receptes
- Plats base carn
- Costelles de porc amb salsa de castanya i vermut
Compra els ingredients
Resultats de la cerca per a 8 costelles de porc
- 0.49kg(11,53 € per quilo)Preu5,65 €
- 0.55kg(8,64 € per quilo)Preu4,75 €
- 0.5kg(9,59 € per quilo)Preu4,80 €valor aproximat
- 0.35kg(10,99 € per quilo)Preu3,85 €valor aproximat
- 0.8kg(5,99 € per quilo)Preu4,79 €valor aproximat
- 0.6kg(11,49 € per quilo)Preu6,89 €valor aproximat
- 0.55kg(10,45 € per quilo)Preu5,75 €valor aproximat
- 0.8kg(10,49 € per quilo)Preu8,39 €valor aproximat
Resultats de la cerca per a 200 g de castanyes pelades
- 0.15kg(23,27 € per quilo)Preu3,49 €
- 0.46kg(28,15 € per quilo)Preu12,95 €
- (4,99 € per article)Preu4,99 €
Resultats de la cerca per a 1 ceba
- 1kg(1,59 € per quilo)Preu1,59 €
- (1,69 € per article)Preu1,69 €
- (0,69 € per article)Preu0,69 €
- (0,55 € per article)Preu0,55 €
- 2kg(1,60 € per quilo)Preu3,19 €
- 0.5kg(3,18 € per quilo)Preu1,59 €
- 1kg(2,99 € per quilo)Preu2,99 €
Resultats de la cerca per a 2 grans d'all
- 0.25kg(7,56 € per quilo)Preu1,89 €
- 0.17kg(12,88 € per quilo)Preu2,19 €
- 0.075kg(6,99 € per quilo)Preu0,52 €valor aproximat
- 0.12kg(24,92 € per quilo)Preu2,99 €
- 0.4kg(5,73 € per quilo)Preu2,29 €
- 0.1kg(14,90 € per quilo)Preu1,49 €
- 0.5kg(9,98 € per quilo)Preu4,99 €
- 0.055kg(18,00 € per quilo)Preu0,99 €
Resultats de la cerca per a 200 ml de brou
- 1L(0,75 € per litre)Preu0,75 €
- 1L(1,15 € per litre)Preu1,15 €
- 1L(0,95 € per litre)Preu0,95 €
- 1L(0,95 € per litre)Preu0,95 €
- 1L(1,49 € per litre)Preu1,49 €
- 2 x 1L(2,20 € per litre)Preu4,39 €
- 0.8kg(8,31 € per quilo)Preu6,65 €
- 1L(2,30 € per litre)Preu2,30 €
Resultats de la cerca per a 1 branca de romaní fresc
- 0.025kg(33,60 € per quilo)Preu0,84 €
- (1,89 € per article)Preu1,89 €
- 0.12kg(16,25 € per quilo)Preu1,95 €
- 0.03kg(49,67 € per quilo)Preu1,49 €
- 0.25L(7,96 € per litre)Preu1,99 €
- 0.3kg(9,63 € per quilo)Preu2,89 €
Resultats de la cerca per a 2 cullerades de mantega
- 0.25kg(15,96 € per quilo)Preu3,99 €
- 0.25kg(13,16 € per quilo)Preu3,29 €
- 0.125kg(19,12 € per quilo)Preu2,39 €
- 0.25kg(8,20 € per quilo)Preu2,05 €
- 0.25kg(15,56 € per quilo)Preu3,89 €
- 0.125kg(16,40 € per quilo)Preu2,05 €
- 0.25kg(17,96 € per quilo)Preu4,49 €
Resultats de la cerca per a 200 ml de vermut vermell
- 1.5L(5,97 € per litre)Preu8,95 €
Resultats de la cerca per a 1 cullerada de farina
- 1kg(0,72 € per quilo)Preu0,72 €
- 1kg(1,65 € per quilo)Preu1,65 €
- 1kg(1,45 € per quilo)Preu1,45 €
- 1kg(1,89 € per quilo)Preu1,89 €
- 1kg(0,95 € per quilo)Preu0,95 €
- 1kg(0,95 € per quilo)Preu0,95 €
- 1kg(1,69 € per quilo)Preu1,69 €
- 0.5kg(3,54 € per quilo)Preu1,77 €
Resultats de la cerca per a 1 culleradeta de mel
- 0.49kg(11,82 € per quilo)Preu5,79 €
- 0.98kg(13,21 € per quilo)Preu12,95 €
- 0.5kg(6,40 € per quilo)Preu3,20 €
- 1kg(5,00 € per quilo)Preu5,00 €
- 0.5kg(13,90 € per quilo)Preu6,95 €
Resultats de la cerca per a 2 cullerades d'oli d'oliva verge extra
- 1L(4,45 € per litre)Preu4,45 €
- 3L(4,27 € per litre)Preu12,80 €
- 1.5L(6,63 € per litre)Preu9,95 €
- 5L(7,99 € per litre)Preu39,95 €
- 2L(4,45 € per litre)Preu8,90 €
- 2L(9,48 € per litre)Preu18,95 €
- 0.75L(7,33 € per litre)Preu5,50 €
- 3L(6,65 € per litre)Preu19,95 €
Resultats de la cerca per a Julivert fresc picat
- (0,95 € per article)Preu0,95 €
- (0,79 € per article)Preu0,79 €
- 0.04kg(21,25 € per quilo)Preu0,85 €
- 0.07kg(28,43 € per quilo)Preu1,99 €
Resultats de la cerca per a Sal
- 1kg(0,79 € per quilo)Preu0,79 €
- 1kg(0,40 € per quilo)Preu0,40 €
Resultats de la cerca per a Pebre negre
- (0,95 € per article)Preu0,95 €
- (1,59 € per article)Preu1,59 €
- 0.045kg(23,33 € per quilo)Preu1,05 €
- 0.04kg(39,75 € per quilo)Preu1,59 €
- 0.04kg(24,75 € per quilo)Preu0,99 €
- 0.18kg(33,28 € per quilo)Preu5,99 €
- 0.4kg(9,98 € per quilo)Preu3,99 €