- Receptes
- Plats base carn
- Confit d'ànec amb moniato, prunes i vermut
Compra els ingredients
Resultats de la cerca per a 4 cuixes d'ànec
- 250g(31,80 € per quilo)Preu7,95 €
- 0.21kg(37,86 € per quilo)Preu7,95 €
- 0.16kg(27,81 € per quilo)Preu4,45 €
Resultats de la cerca per a Les potes i el coll del capó
- 2 x 1L(4,00 € per litre)Preu7,99 €
- 1L(5,25 € per litre)Preu5,25 €
- 1L(0,75 € per litre)Preu0,75 €
- 1L(1,15 € per litre)Preu1,15 €
Resultats de la cerca per a 1 ceba
- 1kg(1,59 € per quilo)Preu1,59 €
- (1,69 € per article)Preu1,69 €
- (0,69 € per article)Preu0,69 €
- (0,55 € per article)Preu0,55 €
- 2kg(1,60 € per quilo)Preu3,19 €
- 0.5kg(3,18 € per quilo)Preu1,59 €
- 1kg(2,99 € per quilo)Preu2,99 €
Resultats de la cerca per a 1 cap d'all
- 0.25kg(7,56 € per quilo)Preu1,89 €
- 0.17kg(12,88 € per quilo)Preu2,19 €
- 0.12kg(24,92 € per quilo)Preu2,99 €
- 0.1kg(14,90 € per quilo)Preu1,49 €
- 0.5kg(9,98 € per quilo)Preu4,99 €
- 0.055kg(18,00 € per quilo)Preu0,99 €
Resultats de la cerca per a 1 pastanaga
- 0.5kg(1,58 € per quilo)Preu0,79 €
- 0.7kg(2,84 € per quilo)Preu1,99 €
- 0.75kg(2,65 € per quilo)Preu1,99 €
- 0.25kg(7,96 € per quilo)Preu1,99 €
- 0.165kg(12,67 € per quilo)Preu2,09 €
- 0.125kg(1,39 € per quilo)Preu0,17 €valor aproximat
- 0.45kg(2,78 € per quilo)Preu1,25 €
- 0.75kg(2,00 € per quilo)Preu1,50 €
Resultats de la cerca per a Mig moniato
- (1,29 € per article)Preu1,29 €
- 0.7kg(4,84 € per quilo)Preu3,39 €
- 0.375kg(2,55 € per quilo)Preu0,96 €valor aproximat
- 0.5kg(3,78 € per quilo)Preu1,89 €
- 0.07kg(17,00 € per quilo)Preu1,19 €
- 0.35kg(5,69 € per quilo)Preu1,99 €
- 0.5kg(9,58 € per quilo)Preu4,79 €
- 0.5L(7,98 € per litre)Preu3,99 €
Resultats de la cerca per a 200 grams de prunes
- 0.2kg(8,45 € per quilo)Preu1,69 €
- 0.41kg(4,12 € per quilo)Preu1,69 €
- 0.2kg(8,45 € per quilo)Preu1,69 €
Resultats de la cerca per a 1 fulla de llorer
- (0,85 € per article)Preu0,85 €
- (1,49 € per article)Preu1,49 €
Resultats de la cerca per a 1 branca de romaní
- 0.025kg(33,60 € per quilo)Preu0,84 €
- (1,89 € per article)Preu1,89 €
- 0.12kg(16,25 € per quilo)Preu1,95 €
- 0.03kg(49,67 € per quilo)Preu1,49 €
- 0.25L(7,96 € per litre)Preu1,99 €
- 0.25kg(13,00 € per quilo)Preu3,25 €
- 0.3kg(9,63 € per quilo)Preu2,89 €
- 0.75L(5,53 € per litre)Preu4,15 €
Resultats de la cerca per a 50 grams de mantega
- 0.25kg(15,96 € per quilo)Preu3,99 €
- 0.25kg(13,16 € per quilo)Preu3,29 €
- 0.125kg(19,12 € per quilo)Preu2,39 €
- 0.25kg(8,20 € per quilo)Preu2,05 €
- 0.25kg(15,56 € per quilo)Preu3,89 €
- 0.125kg(16,40 € per quilo)Preu2,05 €
- 0.25kg(17,96 € per quilo)Preu4,49 €
Resultats de la cerca per a 1 litre de brou vegetal
- 1L(0,95 € per litre)Preu0,95 €
- 1L(3,59 € per litre)Preu3,59 €
- 2 x 1L(2,20 € per litre)Preu4,39 €
- 0.12kg(15,42 € per quilo)Preu1,85 €
- 0.12kg(7,08 € per quilo)Preu0,85 €
- 1L(5,35 € per litre)Preu5,35 €
Resultats de la cerca per a 200 ml de vermut
- 1L(2,89 € per litre)Preu2,89 €
- 0.75L(7,99 € per litre)Preu5,99 €
- 1L(9,39 € per litre)Preu9,39 €
- 1L(8,59 € per litre)Preu8,59 €
- 1.5L(5,97 € per litre)Preu8,95 €
- 1L(11,19 € per litre)Preu11,19 €
- 1L(12,45 € per litre)Preu12,45 €
Resultats de la cerca per a 1/4 de vi blanc
- 1L(0,95 € per litre)Preu0,95 €
- 0.75L(2,80 € per litre)Preu2,10 €
- 0.75L(7,05 € per litre)Preu5,29 €
- 0.75L(6,60 € per litre)Preu4,95 €
- 0.75L(5,27 € per litre)Preu3,95 €
Resultats de la cerca per a 1/4 de brandi
- 0.7L(39,13 € per litre)Preu27,39 €
- 0.7L(21,36 € per litre)Preu14,95 €
- 0.7L(17,79 € per litre)Preu12,45 €
Resultats de la cerca per a Oli d'oliva verge extra
- 1L(4,45 € per litre)Preu4,45 €
- 3L(4,27 € per litre)Preu12,80 €
- 1.5L(6,63 € per litre)Preu9,95 €
- 5L(7,99 € per litre)Preu39,95 €
- 2L(4,45 € per litre)Preu8,90 €
- 2L(9,48 € per litre)Preu18,95 €
- 0.75L(7,33 € per litre)Preu5,50 €
- 3L(6,65 € per litre)Preu19,95 €
Resultats de la cerca per a Pebre
- 0.285kg(11,75 € per quilo)Preu3,35 €
- 0.045kg(17,56 € per quilo)Preu0,79 €
- 0.7kg(9,41 € per quilo)Preu6,59 €
- 0.045kg(23,33 € per quilo)Preu1,05 €