- Receptes
- Plats base carn
- Cabrit guisat
Compra els ingredients
Resultats de la cerca per a 1.5 kg de cabrit
- 0.5kg(35,50 € per quilo)Preu17,75 €
- 0.45kg(37,99 € per quilo)Preu17,10 €valor aproximat
- 0.5kg(36,99 € per quilo)Preu18,50 €valor aproximat
- 0.5kg(35,99 € per quilo)Preu18,00 €valor aproximat
- 0.55kg(12,99 € per quilo)Preu7,14 €valor aproximat
- 0.5kg(29,50 € per quilo)Preu14,75 €
Resultats de la cerca per a 4 grans d'all
- 0.25kg(7,56 € per quilo)Preu1,89 €
- 0.17kg(12,88 € per quilo)Preu2,19 €
- 0.075kg(6,99 € per quilo)Preu0,52 €valor aproximat
- 0.12kg(24,92 € per quilo)Preu2,99 €
- 0.4kg(5,73 € per quilo)Preu2,29 €
- 0.1kg(14,90 € per quilo)Preu1,49 €
- 0.5kg(9,98 € per quilo)Preu4,99 €
- 0.055kg(18,00 € per quilo)Preu0,99 €
Resultats de la cerca per a 2 cebes
- 1kg(1,59 € per quilo)Preu1,59 €
- (1,69 € per article)Preu1,69 €
- (0,69 € per article)Preu0,69 €
- (0,55 € per article)Preu0,55 €
- 2kg(1,60 € per quilo)Preu3,19 €
- 0.5kg(3,18 € per quilo)Preu1,59 €
- 1kg(2,99 € per quilo)Preu2,99 €
Resultats de la cerca per a 1 porro
- (2,39 € per article)Preu2,39 €
- 0.45kg(4,87 € per quilo)Preu2,19 €
- 0.2kg(12,45 € per quilo)Preu2,49 €
Resultats de la cerca per a 1 pebrot
- 0.5kg(4,30 € per quilo)Preu2,15 €
- 0.2kg(6,75 € per quilo)Preu1,35 €
- 0.4kg(7,48 € per quilo)Preu2,99 €
- 0.3kg(7,63 € per quilo)Preu2,29 €
- 0.2kg(7,25 € per quilo)Preu1,45 €
Resultats de la cerca per a 1 pastanaga
- 0.5kg(1,58 € per quilo)Preu0,79 €
- 0.75kg(2,65 € per quilo)Preu1,99 €
- 0.25kg(7,96 € per quilo)Preu1,99 €
Resultats de la cerca per a 20 grams de farina
- 1kg(0,72 € per quilo)Preu0,72 €
- 1kg(1,65 € per quilo)Preu1,65 €
- 1kg(1,45 € per quilo)Preu1,45 €
- 1kg(1,89 € per quilo)Preu1,89 €
- 1kg(0,95 € per quilo)Preu0,95 €
- 1kg(0,95 € per quilo)Preu0,95 €
- 1kg(1,69 € per quilo)Preu1,69 €
- 0.5kg(3,54 € per quilo)Preu1,77 €
Resultats de la cerca per a 1 got de Brandi
- 0.7L(39,13 € per litre)Preu27,39 €
- 0.7L(21,36 € per litre)Preu14,95 €
- 0.7L(17,79 € per litre)Preu12,45 €
Resultats de la cerca per a 1 got de vi blanc
- 1L(0,95 € per litre)Preu0,95 €
- 0.75L(2,80 € per litre)Preu2,10 €
- 0.75L(7,05 € per litre)Preu5,29 €
- 0.75L(6,60 € per litre)Preu4,95 €
- 0.75L(5,27 € per litre)Preu3,95 €
Resultats de la cerca per a Brou de carn
- 1L(0,79 € per litre)Preu0,79 €
- 1L(2,30 € per litre)Preu2,30 €
- 12 per paquet(0,07 € per article)Preu0,85 €
- 16 per paquet(0,12 € per article)Preu1,85 €
- 1L(3,59 € per litre)Preu3,59 €
- 2 x 1L(2,20 € per litre)Preu4,39 €
- 4 x 1L(2,06 € per litre)Preu8,25 €
Resultats de la cerca per a Farigola
- (0,79 € per article)Preu0,79 €
Resultats de la cerca per a Romaní
- 0.025kg(33,60 € per quilo)Preu0,84 €
Resultats de la cerca per a Oli d'oliva verge extra
- 1L(4,45 € per litre)Preu4,45 €
- 3L(4,27 € per litre)Preu12,80 €
- 1.5L(6,63 € per litre)Preu9,95 €
- 5L(7,99 € per litre)Preu39,95 €
- 2L(4,45 € per litre)Preu8,90 €
- 2L(9,48 € per litre)Preu18,95 €
- 0.75L(7,33 € per litre)Preu5,50 €
- 3L(6,65 € per litre)Preu19,95 €
Resultats de la cerca per a Sal
- 1kg(0,79 € per quilo)Preu0,79 €
- 1kg(0,40 € per quilo)Preu0,40 €
Resultats de la cerca per a Pebre negre
- (0,95 € per article)Preu0,95 €
- (1,59 € per article)Preu1,59 €
- 0.045kg(23,33 € per quilo)Preu1,05 €
- 0.04kg(39,75 € per quilo)Preu1,59 €
- 0.04kg(24,75 € per quilo)Preu0,99 €
- 0.18kg(33,28 € per quilo)Preu5,99 €
- 0.4kg(9,98 € per quilo)Preu3,99 €