- Receptes
- Broqueta de xai i tomàquets cirerol
Compra els ingredients
Resultats de la cerca per a 500 grams de carn de xai
- 0.36kg(39,97 € per quilo)Preu14,39 €
- 0.5kg(29,50 € per quilo)Preu14,75 €
- 0.5kg(24,50 € per quilo)Preu12,25 €
- 0.85kg(22,99 € per quilo)Preu19,54 €valor aproximat
- 0.85kg(25,87 € per quilo)Preu21,99 €
- 0.4kg(24,49 € per quilo)Preu9,80 €valor aproximat
- 1kg(27,99 € per quilo)Preu27,99 €
- 0.65kg(38,99 € per quilo)Preu25,34 €valor aproximat
Resultats de la cerca per a 1 carbassó
- 0.42kg(1,69 € per quilo)Preu0,71 €valor aproximat
- 0.6kg(4,15 € per quilo)Preu2,49 €
- 0.4kg(4,98 € per quilo)Preu1,99 €
- 0.4kg(5,98 € per quilo)Preu2,39 €
- 0.335kg(11,91 € per quilo)Preu3,99 €
- 0.485L(4,10 € per litre)Preu1,99 €
- 0.5L(2,00 € per litre)Preu1,00 €
Resultats de la cerca per a 20 boletes de mozzarella
- 150g(24,33 € per quilo)Preu3,65 €
Resultats de la cerca per a 4 tomàquets cirerol
- 0.25kg(6,76 € per quilo)Preu1,69 €
- 0.2kg(11,95 € per quilo)Preu2,39 €
- 0.25kg(9,16 € per quilo)Preu2,29 €
- 0.25kg(9,00 € per quilo)Preu2,25 €
- 0.2kg(9,45 € per quilo)Preu1,89 €
- 0.25kg(7,16 € per quilo)Preu1,79 €
Resultats de la cerca per a 1 llimona
- 1kg(2,65 € per quilo)Preu2,65 €
- 0.35kg(4,54 € per quilo)Preu1,59 €
- 0.5kg(4,98 € per quilo)Preu2,49 €
Resultats de la cerca per a 2 grans d'all
- 0.25kg(7,56 € per quilo)Preu1,89 €
- 0.17kg(12,88 € per quilo)Preu2,19 €
- 0.075kg(6,99 € per quilo)Preu0,52 €valor aproximat
- 0.12kg(24,92 € per quilo)Preu2,99 €
- 0.4kg(5,73 € per quilo)Preu2,29 €
- 0.1kg(14,90 € per quilo)Preu1,49 €
- 0.5kg(9,98 € per quilo)Preu4,99 €
- 0.055kg(18,00 € per quilo)Preu0,99 €
Resultats de la cerca per a 20 ml de vinagre balsàmic
- 0.25L(9,00 € per litre)Preu2,25 €
- 0.25kg(13,20 € per quilo)Preu3,30 €
- 0.25L(5,16 € per litre)Preu1,29 €
- 0.29kg(5,69 € per quilo)Preu1,65 €
- 0.5L(7,84 € per litre)Preu3,92 €
- 0.25L(15,56 € per litre)Preu3,89 €
- 0.25L(7,96 € per litre)Preu1,99 €
Resultats de la cerca per a Oli d'oliva verge extra
- 1L(4,45 € per litre)Preu4,45 €
- 3L(4,27 € per litre)Preu12,80 €
- 1.5L(6,63 € per litre)Preu9,95 €
- 5L(7,99 € per litre)Preu39,95 €
- 2L(4,45 € per litre)Preu8,90 €
- 2L(9,48 € per litre)Preu18,95 €
- 0.75L(7,33 € per litre)Preu5,50 €
- 3L(6,65 € per litre)Preu19,95 €
Resultats de la cerca per a Romaní
- 0.2kg(5,75 € per quilo)Preu1,15 €
- 0.03kg(49,67 € per quilo)Preu1,49 €
- 0.025kg(33,60 € per quilo)Preu0,84 €
- 0.12kg(16,25 € per quilo)Preu1,95 €
Resultats de la cerca per a Sal
- 1kg(0,40 € per quilo)Preu0,40 €
- 1kg(0,79 € per quilo)Preu0,79 €
Resultats de la cerca per a Pebre negre
- (0,95 € per article)Preu0,95 €
- (1,59 € per article)Preu1,59 €
- 0.045kg(23,33 € per quilo)Preu1,05 €
- 0.04kg(39,75 € per quilo)Preu1,59 €
- 0.04kg(24,75 € per quilo)Preu0,99 €
- 0.18kg(33,28 € per quilo)Preu5,99 €
- 0.4kg(9,98 € per quilo)Preu3,99 €