- Receptes
- Plats base fruita
- Bols de síndria
Compra els ingredients
Resultats de la cerca per a 1 síndria
- (3,49 € per article)Preu3,49 €
- (5,45 € per article)Preu5,45 €
- (3,99 € per article)Preu3,99 €
- (5,49 € per article)Preu5,49 €
- (3,49 € per article)Preu3,49 €
- 6.46kg(0,55 € per quilo)Preu3,55 €valor aproximat
- (4,79 € per article)Preu4,79 €
Resultats de la cerca per a 400 g de iogurt
- 4 x 0.125kg(3,76 € per quilo)Preu1,88 €
- 4 x 0.125kg(2,50 € per quilo)Preu1,25 €
- 8 x 0.125kg(1,32 € per quilo)Preu1,32 €
- 8 x 0.12kg(2,07 € per quilo)Preu1,99 €
- 4 x 0.125kg(5,66 € per quilo)Preu2,83 €
- 0.5kg(2,78 € per quilo)Preu1,39 €
- 1kg(2,30 € per quilo)Preu2,30 €
- 4 x 0.125kg(2,98 € per quilo)Preu1,49 €
Resultats de la cerca per a 1 culleradeta de vainilla en pols (opcional)
- (5,59 € per article)Preu5,59 €
Resultats de la cerca per a 1 cullerada d'edulcorant
- 0.15L(5,67 € per litre)Preu0,85 €
- 0.06kg(17,50 € per quilo)Preu1,05 €
- 51g(22,55 € per quilo)Preu1,15 €
- 0.09kg(43,89 € per quilo)Preu3,95 €
- 0.125L(13,60 € per litre)Preu1,70 €
- 25g(158,00 € per quilo)Preu3,95 €
- 0.5kg(7,98 € per quilo)Preu3,99 €
- 25g(199,60 € per quilo)Preu4,99 €
Resultats de la cerca per a 100 g de maduixes
- 0.5kg(6,78 € per quilo)Preu3,39 €
- 0.5kg(7,78 € per quilo)Preu3,89 €
- 4 x 0.125kg(3,76 € per quilo)Preu1,88 €
- 6 x 0.05kg(4,97 € per quilo)Preu1,49 €
- 0.125kg(3,60 € per quilo)Preu0,45 €
Resultats de la cerca per a 2 kiwis
- 0.5kg(6,98 € per quilo)Preu3,49 €
- (0,59 € per article)Preu0,59 €
- 0.5kg(7,98 € per quilo)Preu3,99 €
- (0,99 € per article)Preu0,99 €
- 0.125kg(4,99 € per quilo)Preu0,62 €valor aproximat
- 0.5kg(8,58 € per quilo)Preu4,29 €
- 0.14kg(6,99 € per quilo)Preu0,98 €valor aproximat
- 4 x 0.12kg(6,02 € per quilo)Preu2,89 €
Resultats de la cerca per a 0.5 pinya
- 3 x 0.139kg(5,97 € per quilo)Preu2,49 €
- (3,69 € per article)Preu3,69 €
- 0.475kg(6,93 € per quilo)Preu3,29 €
- 0.49kg(4,47 € per quilo)Preu2,19 €
- 3 x 0.14kg(11,17 € per quilo)Preu4,69 €
- 0.252kg(7,74 € per quilo)Preu1,95 €
- 0.515kg(7,75 € per quilo)Preu3,99 €
- 1.9kg(1,99 € per quilo)Preu3,78 €valor aproximat
Resultats de la cerca per a 1 llesca de meló
- (5,49 € per article)Preu5,49 €
- 2.5kg(0,85 € per quilo)Preu2,13 €valor aproximat
- (2,29 € per article)Preu2,29 €
- (2,29 € per article)Preu2,29 €
- 0.25kg(7,56 € per quilo)Preu1,89 €