- Supermercat
- Productes Km0
Làctics i ous
Ordena
Primer els preferits
Filtra
Llista de productes
Destacats
DESTACATAquest és un producte destacat
RefrigeratSense gluten
4 x 0.11kg(6,25 € per quilo)
Preu2,75 €
4 x 0.125kg(5,98 € per quilo)
Preu2,99 €
4 x 0.125kg(3,98 € per quilo)
Preu1,99 €
En oferta
250gvalor aproximat(13,95 € per quilo)
Preu3,49 €valor aproximat
Altres
0.25L(3,60 € per litre)
Preu0,90 €
0.125kg(3,60 € per quilo)
Preu0,45 €
1L(1,25 € per litre)
Preu1,25 €
1L(1,29 € per litre)
Preu1,29 €
1.5L(1,46 € per litre)
Preu2,19 €
0.125kg(3,60 € per quilo)
Preu0,45 €
0.5kg(2,20 € per quilo)
Preu1,10 €
0.5kg(2,78 € per quilo)
Preu1,39 €
1kg(2,32 € per quilo)
Preu2,32 €
2 x 0.125kg(10,60 € per quilo)
Preu2,65 €
0.125kg(3,60 € per quilo)
Preu0,45 €
2 x 0.125kg(10,60 € per quilo)
Preu2,65 €
1L(1,59 € per litre)
Preu1,59 €
0.5kg(3,38 € per quilo)
Preu1,69 €
2 x 100g(8,95 € per quilo)
Preu1,79 €
0.125kg(3,60 € per quilo)
Preu0,45 €
0.125kg(4,40 € per quilo)
Preu0,55 €
0.25L(3,60 € per litre)
Preu0,90 €
0.5kg(2,50 € per quilo)
Preu1,25 €
2 x 0.125kg(7,56 € per quilo)
Preu1,89 €
0.125kg(6,00 € per quilo)
Preu0,75 €
1L(2,23 € per litre)
Preu2,23 €
2 x 0.125kg(7,56 € per quilo)
Preu1,89 €
0.25L(4,40 € per litre)
Preu1,10 €
2 x 0.1kg(12,00 € per quilo)
Preu2,40 €
6 x 1L(1,25 € per litre)
Preu7,50 €